Su Çekim Hizmetleri

İzmir Su Çekim Hizmetleri | Su Çekimi Hizmeti | Su çekimi Firmaları ve Şirketleri İzmir

İzmir’de yağmur sonrası, sel sonrası patlayan vanalardan; çürümüş borulardan sızıntı yapan hanenize, veya dükkanlarınıza basmış sular çekilip temizleme hizmeti itina ile İzmir Temizlik tarafından yapılır. Su baskını sonrası temizlik hizmeti almak için bizlere 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İzmir Su Çekimi hizmetleri olarak Egenin incisi İzmir’in köklü firmalarından İzmir Temizlik olarak; İzmir’in her semtine ve kasabasına acil ihtiyacı olan her  haneye hızlı servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

İzmir’de acil su çekim hizmetine mi ihtiyacınız var?
Belirli zamanlarda yağan yağmurlardan dolayı su basan evinize is yerinize temizlik ve su çekim ihtiyacımı duyuyorsunuz o halde bize hemen ulaşın !

İzmirde sel baskını sonrası temizlik ihtiyacı mı duyuyorsunuz?
Evinizin içini basan sular özel son teknoloji ekipmanlarımız ve güler yüzlü personellerimiz ile
vakumlanarak dışarıya boşaltılıp en kısa sürede size teslim edilir.

İzmir su çekim firmalarından biri olarak müşterilerimize en hızlı profesyonel temizlik hizmetini  İzmir temizlik olarak tarafımızdan tarafınıza itina ile en kısa sürede yapılıp temizlenip ilk günkü gibi teslim edilir. Özel Ekipmanlarınımız ve tahliye pompası ile temizleme hizmeti aldığınız mekan ya da
haneniz temizlenerek sizlere teslim edilir. Hemen bize ulaşın !

Etiketler: İzmir Su Baskını Temizlik Şirketleri | Su Baskını Temizliği İzmir | Su Çekme,Boşaltma Hizmetleri | Su Basması Sonrası Temizlik Firmaları | İzmir’de Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmeti Sunan Firmalar | Su Baskını Temizlikçi

2 thoughts on “Su Çekim Hizmetleri

 • 21 Mayıs 2015 tarihinde, saat 04:47
  Permalink

  Son zamanlarda yağan yağmurlardan dolayı oluşan su baskını sonrası temizlik hizmetimi bu firmadan aldım, her yer tertemiz ve eski haline döndü, dürüst ve kaliteli temizlik firması tavsiye ederim.

  Yanıtla
 • 21 Mayıs 2015 tarihinde, saat 04:48
  Permalink

  Bornova’da iş yerimizi su bastı ve bu firma ile çalıştık, hızlı bir şekilde gelip temizlik hizmetini tamamlayıp teslim ettiler, Teşekkür ederiz !

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir