Archive

Archive for Eylül, 2015

İZMİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK FİRMALARI

6 Eylül 2015 2 comments

İZMİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK FİRMALARI

Günümüzde gerçekten neredeyse her ilde inşaatlar görüyoruz. Gerçekten artık sıklıkla görülür hale geldiler. Özellikle İzmir’de inşaatlar çok yoğun bir şekilde görülmektedir. Özellikle büyük inşaatlar, kule, residance vs. İnşaattan sonra yani inşaat bitince ortaya çok kötü bir manzara çıkıyor görüntü açısından. Yani çok pis oluyor her taraf ve o kirlilik de amatör birinin temizleyeceği türden değil.

İŞİ UZMANINA BIRAKIN
Egem Temizlik, sizin için uygun fiyata inşaatı temizler. Gerçekten profesyonel ekibimiz ile takdire şayan bir iş çıkartırız ortaya ve sizde memnun kalırsınız. İzmir Temizlik firması işini severek ve profesyonelce yapar. Üstelik bütçe dostu fiyatı ile sınırı aşmaz. Çok ucuza yeni inşaatı tertemiz yapar.

Sakın ha o inşaatı temizlemeye kalkışmayın, gerçekten yukarıda da dediğimiz gibi işin içinden çıkamazsınız. Bu noktada işi uzmanına bırakın ve 0232 362 01 00 nolu telefon numaramızı arayarak birçok mutlu müşteriye ulaşan Egem Temizlik’e başvurun. Biz sizin yerinize halledelim.

Egem Temizlik sadece inşaatınızı temizlemez. Evinizi, balkonunuzu, ofisinizi, halınızı, restaurantınızı, parkelerinizi, çarşaflarınızı, örtülerinizi, mermerlerinizi ve daha birçok yeri temizler. Eğer siz de bundan ayrı olarak bir temizliğe ihtiyaç duyarsanız bizimle aşağıdaki telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

İZMİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK FİRMALARI

ev-temizligi

Firma telefonu: 0232 362 01 00
Gsm: 05445441804

Güzel İzmir’imizde gerçekten birçok şirketin ofisi mevcuttur ve güzel şehirimizin güzel insanı pis yerde çalışmayı sevmez, mutlaka temiz olmasını ister. Bazıları kendileri temizler, ama birçoğu olumlu sonuç alamaz. Aldığını düşünür sadece, her ne kadar siz temizlediğinizde ofisiniz temiz görünse de mutlaka sizin göremediğiniz bir yerde kirlilik vardır. Bu noktada işi İzmir Temizlik şirketine bırakın ve içinizi ferah tutun!

Yüzlerce mutlu müşterisi ve profesyonel ekibi ile temizlik işinin duayeni İzmir Temizlik Şirketi, işini severek yapar ve sizi hüsrana asla uğratmaz. Bütçe dostu fiyatı ile bütçenizi korur, tam donanımlı temizlik malzemeleri ile ofisinizi! Eğer siz de ofisinizin tıpkı ilk günkü gibi pırıl pırıl olmasını istiyorsanız 0232 362 01 00 nolu telefon numarasını arayarak İzmir Temizlik Şirketi’ne başvurun ve siz bir köşede keyif yaparken biz de uygun fiyata ofisinizi pırıl pırıl edelim.

İzmir Temizlik Şirketi, yalnızca ofisinizi değil Yaşam alanlarınızı , evinizi, balkonunuzu, parkenizi, halınızı, mermerinizi, restaurantınızı , iç-dış camlarınızı, Yazıklarınızı, yataklarınızı, banyonuzu, mutfağınızı, koltuğunuzu, dükkanınızı ve daha birçok yeri pırıl pırıl yapar. Yüzlerce referans müşterimiz ile İzmir’de temizlik firması olarak iddialıyız! Bizi tercih edin, mağdur olmayın.

Bireysel kurumsal temizlik işlerinizi sonuçlandırın

Temizlik bulunduğumuz her ortam için öncelikli bir iştir. İlk olarak şahsi temizliklerine önem veren personellerle, işini profesyonel olarak yapan İzmir temizlik şirketleri, iç temizlik ve dış temizlik gibi tüm hizmetleri sizlere sunuyorlar.

Anlık temizlik problemlerinizde acil aramalar yaparak parti veya büyük davetler sonrasında ev veya iş yerlerinize ekipleri çağırarak içinden çıkamadığınız temizlik sorunlarını hızlı ve çabuk olarak sonlandırabilirsiniz. İsterseniz günlük rutin temizlik işleri içinde sürekli personeller tahsis edilerek güvenli ve huzur içinde hayatınıza devam ederek temizlik sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Ev, ofis, dış cephe, cam temizlikleri, mermer, fayans gibi tüm zemin temizlikleri, koltuk, halı, duvardan duvara halılarınızın temizliği veya büyüklüğü ne olursa olsun her tür mekân için dezenfektasyon temizliği gibi bireysel veya kurumsal tüm temizlik sorunlarını İzmir temizlik şirketleri ile çözüme kavuşturmak için telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Firma telefonu: 0232 362 01 00
Gsm: 05445441804

Merak Ettikleriniz (Temizlik Ekipleri )

5 Eylül 2015 Leave a comment

Merak Ettikleriniz Temizlik Ekiplerimiz

Temizlik Malzemeleriniz sağlığa zararlı mı?

Kullandığımız Temizlik malzemeleri %100 Doğal Organik Bileşenlerden oluşmakta ne kullanılan zemine nede insan sağlığına zarar vermez.
Boya ve kirler kolay çıksın diye Asit tuz ruhu ve buna benzer fayansları matlaştıran fayans aralarındaki derzlere zarar veren kimyasallar kullanmıyoruz.
hem elemanlarımızın sağlığı hemde eşyalarınızın daha sonra kullanımı için zararlı olan hiçbir ürünü kullanmayız.

Kullandığımız hijyenik temizlik malzemeleri ithal olup tamamen Avrupa standartlarına uygunluk belgesi bulunmaktadır ayrıntılı bilgiyi bizi telefonla arayarak alabilirsiniz

Ev temizliği ne kadar sürüyor?

Ev temizliği uygulamalarımıza sabah 08:00-08:30 sularında başlıyoruz ve akşam 17:00-17:30 sularında bitmesi için program yapıyoruz.(Temizlik uygulamalarımızda sonuca ulaşmadan ayrılmadığımız ve içinize sinene kadar temizlik yaptığımız için nadiren gecikmeler yaşanabiliyor.)

Temizlik için Kaç kişilik personel gönderiyor musunuz?

İzmir Egem  temizlik olarak temizlik standartlarının en yüksek düzeyde yerine getirilmesinde minimum iki-üç kişiden oluşan ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.Amacımız kaliteden ödün vermemek ve 100 % müşteri memnuniyeti elde edebilmektir.

Pazar günleri hizmet veriyor musunuz?

İzmirEgem Temizlik olarak sizelere 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz Sizin Mola saatiniz bizim çalışma saatimiz

Ev temizliği sırasında oluşabilecek kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalı mıyım?

Kurumsal bir firma olmanın getirdiği sorumluluk ile ev temizliği sırasında meydana gelebilecek tüm kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalısınız.

Elemanlarınız evde oluşabilecek kazalara karşı sigortalı mı?

Evet elemanlarımız temizlik işlerinde oluşabilecek her türlü kazaya karşı en yüksek düzeyde dikkatlidir Dikkatin yanında önlem olarak elemanlarımızın ful olarak sigortası yapılmaktadır.Firmamızda kesinlikle sigortasız işçi çalıştırılmamaktadır İzmir Temizlikçi Şirketleri

Ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz?

Ev temizliğini,deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz.Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de -sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size,temizlik konusunda,elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.

Malzemelerinizi iyi tanıyoruz

Fayans Mermer ahşap Mobilya parke laminant v.s evinizde kullandığınız malzemeleri yakından bilen ve ona göre organik kimyasallardan oluşan temizlik ve ona göre hangi malzemeye hangi ürüne kullanacağını bilen ekibimiz sayesinde size tedirgin olmak değil sadece arkanıza yaslanıp temizliği bitmedi kalıyor… İzmir ev Temizlik Şirketleri

Ev temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?

Sizin ayırdığınız bütçeye ve belirleyeceğiniz standartlara uyabilecek birçok temizlik paketi seçeneğimiz bulunmaktadır.Amacımız kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmektir.Ayrıca fiyat araştırması yaparken verilen hizmetin kalitesini de göz önünde bulundurmak size doğru seçeneği bulmada yardımcı olacaktır. İzmir Temizlik Şirketleri

Antalya Halı Yıkama
0544 544 18 04 0532 513 10 99 0232 362 01 00