Archive

Archive for Temmuz, 2015

MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

31 Temmuz 2015 1 comment
MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
İzmir’in Karşıyaka Parlayan Yıldızı ve İzmirde En Gelişen Mavişehir mahallesi görülmeye değer güzel mahallelerden biridir. Ne var ki Türkiye’de çoğu kapalı ortam ve binada görülen temizlik sorunu var. İnsanlar her yeri kendi temizleyebileceğini düşünüyor. Ama insanların temizleyebileceği bölgeler sınırlıdır. Bazı yerlerde işi bilene bırakıp geri planda durmak gerekir. İşin bileni? Hemen araştırayım demeyin. Zaten şuanda temizliğin duayeni olmuş bir firmanın sitesindesiniz. İzmir Temizlik Şirketi!

Koltuk yıkama, Koltuk Temizlik İzmir, Tüm ilçe ve semtlerde hızlı koltuk temizliği servisi

İzmir Temizlik Şirketi çok uygun bütçenizi koruyan ucuz fiyatları ile size uygun fiyata profesyonel temizlik hizmeti sunar. Kalitemizin bir eseri olan yüzlerce referans müşteri, bunun eseridir. Egem Temizlik bazı temizlik firmaları gibi temizliğe bir bez ve bir kova ile gelmez, tam donanımlı temizlik malzemeleri ile işini bilen firma olarak gelir, temizlenecek yeri veya ev ,işyeri , Fabrika,ofis;inizi temizler ve gider. MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ, MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMASI,MAVİŞEHİR EV TEMİZLİK FİRMALARI,TEMİZLİK HİZMETLERİ MAVİŞEHİR
MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
Biz işimizi yaparken siz de bir köşede kahvenizi içer, keyfinize bakarsınız. Sadece Mavişehir’de mi var diye üzülmeyin, İzmir genelinde hizmetimiz de vardır. Bize konunun en altında bulunan telefon numaraları ile ulaşabilirsiniz. İzmir Temizlik Şirketi olarak çoğu yeri temizliyoruz. Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse mermer temizliği, balkon temizliği, parke temizliği, iç dış cam temizliği, ofis temizliği, dükkan temizliği, restaurant temizliği, mutfak temizliği, banyo temizliği ve daha da fazlasını bütçe dostu fiyat ile hızlıca temizliyoruz. Eminiz ilk hizmetimizden sonra hep bizi tercih edeceksiniz.
Uygun Fiyata Mavişehir’de ve İzmir’de Profesyonel Temizlik Hizmeti 
Egem Temizlik / İzmir Temizlik Şirketi 
Firma telefonu: 0232 362 01 00 
Gsm: 05445441804 

BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

30 Temmuz 2015 Leave a comment
BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Türkiye’nin birçok şehrinde ve mahallesinde kirlilik sorunu var. İzmir’in Karşıyaka İlçesi Bostanlı Mahallesi de bunlardan biri. Dışarıda pek bir kirlilik görünmüyor içeriye göre ama içeriye geçince özellikle restaurantımız, evimiz, ofisimiz temizlenmedikçe ne yazık ki kirleniyor. Hal böyle olunca çok fazla kirleniyor ve sıradan bir insan bunları temizlemede zorluk çekebiliyor. Bu noktada profesyonel bir firmaya başvurmalısınız. Marka belli! İzmir Temizlik Şirketi hizmetinizde.

BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

2004’ten beri profesyonel kadrosuyla işini severek yapan, bütçe dostu, titiz, profesyonel bir ev temizlik hizmeti istiyorsanız bizi hemen 0232 362 01 00 nolu telefon numaramızdan arayın, temizlikte açıkta kalmayın! Çok yönlü profesyonel temizlik yapıyoruz, sizin %100 olumlu sonuç almanız için dişimizi tırnağımıza takıp temizlenecek yeri veya maddeyi pırıl pırıl yapıyoruz. Sizi kesinlikle pişman etmeyeceğiz. Bizi hemen arayın, siz bir köşede otururken ortamı veya maddeyi pırıl pırıl yapalım. BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETİ, BOSTANLI TEMİZLİK FİRMASI,BOSTANLI EV TEMİZLİK FİRMALARI,TEMİZLİK HİZMETLERİ BOSTANLI
BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETİ
Yalnızca Bostanlı Mahallesinde değil genel olarak İzmir’de de hizmetimiz var. Ayrıca çarşaflarınızı, evinizi, mermerlerinizi, ofisinizi, dükkanınızı, örtünüzü, parkelerinizi, halınızı, banyonuzu, mutfağınızı, balkonunuzu ve daha birçok yeri, maddeyi bütçe dostu fiyat ile temizliyoruz.
Uygun Fiyata Bostanlı’da ve İzmir’de Profesyonel Temizlik Hizmeti 
Egem Temizlik / İzmir Temizlik Şirketi 
Firma telefonu: 0232 362 01 00 
Gsm: 05445441804

HER BÜTÇEYE UYGUN TEMİZLİK HİZMETLERİ ©

26 Temmuz 2015 Leave a comment

HER BÜTÇEYE UYGUN TEMİZLİK HİZMETLERİ  ©

Zorlanmadan herkesin üstün temizlik hizmetlerimizden yararlanabilmesi amacıyla çıktığımız bu yolda, her bütçeye uygun olarak temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Ev temizliği, Daire İnşaat temizliği, villa temizliği, mutfak temizliği, banyo temizliği, bahçe temizliği, inşaat sonrası temizlik, su taşkını sonrası temizlik, balkon temizliği, yatak temizliği, çarşaf temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik ile ilgili her sektörde hizmet veren Egem Temizlik, İzmir’de temizlik hizmetlerinde öne çıkmış en iyi İzmir temizlik hizmetleri firmasıdır.

Kendimizi sürekli geliştirerek kısa sürede en çok tercih edilen temizlik firmaları arasına girdik. Bu konuda kendimize güvenimiz tamdır. İzmir temizlik şirketleri olarak, hizmetlerimizden hiç tereddüt etmeden yararlanabilirsiniz. Ucuz fiyata temizlik, uygun fiyata temizlik, kaliteli temizlik hizmetleri konularını esas alan ve müşterilerimizden tam puan  alan firmamıza ulaşmak için 0232 362 01 00 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Temizlikçi Bayanlar,Taşınma öncesi ve sonrası temizlik,İnşaat ve tadilat Sonrası Temizlik,Ev Temizliği Karşıyaka,Ofis Temizlik şirketi izmir Temizlik hizmeti,Vakumlu Makinalarla Temizlik,Halı Ve Koltuk Yıkama İşlemleri,Villa Yazlık Temizlik firması,Daire ve Konut temizlik hizmeti,Dış Cephe Cam Temizlik hizmeti

~~~~~~~~~~~~~~

ÇARŞAF TEMİZLİĞİ – YATAK TEMİZLİĞİ 

Yaz geldi, artık yer yatağı yapmak için bile çarşafları kullanırız. Çarşaflar günlük hayatta bize en yardımcı olacak mekanizmalardır.

Çarşaflarla yatar, çarşaflarla kalkarız. Hatta bazen koltuklarımız kirlenmemesi için koltuklarımızı bile çarşafla kaplarız.
Çarşafları yataklarımıza sereriz ve böylece yatağımızın hiç kirlenmediğini, antibakteriyel bir ortamda yaşadığımızı düşünürüz. Aslında çok yanlış düşünüyoruz! Çarşaflar yıkansa dahi o bakterilerden arınmaz çünkü çıktıktan sonra yeniden yataklara serilir ve yıkamadan önce tüm bakteriler yataklarımıza siner. Yataklarımızla biz resmen hayatımızı paylaşırız ve hayatımızı paylaştığımız şey bizi bir
bakteri yuvası haline getirebilir. Uygun fiyatıyla, güvenli kadroyla çarşaf ve yatak temizliği için bir numaradır İzmir Egem Temizlik!

Siz de hemen şimdi uygun fiyata ve güvenli kadroyla İzmir Egem Temizlik’ten memnun bir şekilde ayrılabilirsiniz. Gerçi Egem Temizlik’ten çok memnun kaldığınız için ayrılabileceğinizi pek sanmıyoruz.

Temizlikçi Bayanlar,Taşınma öncesi ve sonrası temizlik,İnşaat ve tadilat Sonrası Temizlik,Ev Temizliği Karşıyaka,Ofis Temizlik şirketi
izmir Temizlik hizmeti,Vakumlu Makinalarla Temizlik,Halı Ve Koltuk Yıkama İşlemleri,Villa Yazlık Temizlik firması,Daire ve Konut temizlik hizmeti,Dış Cephe Cam Temizlik hizmeti .

Profesyonel antibakteriyel temizleme sistemiyle İzmir Karşıyaka ve diğer tüm ilçelerde bir numara olan İzmir Egem Temizlik, sizin yataklarınızda antibakteriyel bir ortamda rahatça uyumanız içindir!

Hemen şimdi uygun fiyata ve güvenli kadroyla çarşaf ve yataklarınızı temizletebilir, ailenizle rahatça mikropsuz bir yaşam geçirebilirsiniz…

HER BÜTÇEYE UYGUN TEMİZLİK HİZMETLERİ

~~~~~~~~~~~~~

YATAK TEMİZLİĞİ

Günümüzün ideal 8 saatini yatakta geçiririz. Bazı kişiler için daha fazla olabilir bu süre. Yataklarımız bizim hayatımız haline gelmiştir. Peki ya size bir soru sorsak; yatağınızı en son ne zaman yıkadınız/yıkamaya verdiniz? Sadece ekrana bakıp duruyorsunuz değil mi?

Yatağınızda şu anda milyonlarca bakteri bulunmakta ve siz bunun farkında değilsiniz ama emin olun onları görseniz sokakta yatmayı tercih ederdiniz. İşte tam da bu anda Ege’nin bir numarası uygun fiyatı ve güvenilir kadrosuyla İzmir Egem Temizlik yardımınıza yetişir!
Son model teknolojik temizlik aletleriyle size mikropsuz bir yatakta huzurlu bir şekilde rahat etmenizi sağlayacak. Unutmayın mikroplar yatağınızın kalitesini düşürür, yatağınızı eskitir ve yıpratır. Her zaman yatak değiştirmekten bıktıysanız İzmir Egem Temizlik size bal pekmez gibi gelecek. Güvenilir kadrosu ve uygun fiyatlarıyla İzmir Egem Temizlik yatağınızı yıkamak için sabırsızlanıyor. Hemen siz de şimdi
İzmir Egem Temizlik gibi Ege’de bir numara ©  olan bir firmaya yatağınızı uygun fiyata yıkatmak istiyorsanız, alttaki numaralardan birisini
arayıp İzmir Egem Temizlik’e ulaşabilirsiniz.

Firma telefonu: 0232 362 01 00
Gsm: 05445441804

 

 

Hizmet Bölgelerimiz …

 

Atakent Temizlik                                     Balçova Temizlik                            Gaziemir Temizlik
Alsancak Temizlik                                   Mavişehir Temizlik                        Göztepe Temizlik
Bostanlı Temizlik                                    Karabağlar Temizlik                       Çeşme Temizlik
Karşıyaka Temizlik                                 Buca Temizlik                                  Foça Temizlik
Narlıdere Temizlik                                  Çankaya Temizlik                           Seferihisar Temizlik
Bayraklı Temizlik                                    Çiğli Temizlik                                   Urla Temizlik
Bornova Temizlik                                    Aydın Temizlik                                Manisa Temizlik Şirketi
Temizlik Şirketleri                                  Temizlik Firmaları                          Temizlik Hizmetleri

İzmirde Mermer Temizliği Cilalama

26 Temmuz 2015 Leave a comment

İzmirde Mermer Temizliği Cilalama

Mermerler, evimizde en çok kullandığımız cilalı parlak göze hoş gelen zemin Kaplama ürünüdür. Yatak odamızda da, oturma odamızda da, salonumuzda da, mutfağımızda da, banyomuzda da mermer bulunur. Parlak Işıl Işıl Mermerler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Tüm hayatımız mermerlerin üzerinde geçer oldu artık. Salonda otururken ayaklarımız mermerde, çocuklarımız mermerin üzerinde elleriyle geziniyor ve daha sonra ellerini ağzına sokuyor. Ve böylelikle onlarca hatta yüzlerce mikrop ve bakteri çocuğunuza bulaşıyor. Böylelikle çocuğunuzun bağışıklık sistemi düşüyor.
Peki bunu nasıl önleyebilirsiniz? Mermerlerinizi işinin ehli bir firmaya temizleterek! Siz ne kadar temizleseniz de profesyonel temizlik araçları, solüsyonları ve ilaçları kullanmadan mermerlerinizin üzerindeki tüm kirleri, bakterileri ve mikropları yok etmeniz mümkün değil. İşte tam da burada yardımınıza İzmir Egem Temizlik koşuyor. mermer-cilasi-izmirde

Son teknoloji profesyonel temizlik ekipmanlarının kullanıldığı İzmir Egem Temizlik, profesyonel ekibiyle mermerlerinizi pırıl pırıl hale getirir. Pırıl pırıl hale getirmekle bitmez tabi, sadece görünüş önemli değildir. Mermerlerinizde bulunan tüm kirleri, mikropları, bakterileri yok etmek İzmir’in en iyi temizlik firması Egem Temizlik’in işi! Cilalama Konusunda Profesyonelleşmiş tüm Makina Parkuruna sahip olan firmamız izmirde mermer cila işlerinde imzasını atıyor . Sert Zemin ve cilalama Hizmetlerinde Problemsiz Çözüm Temizlikçi.org da

mermer-cilalama-izmir

PARKE TEMİZLİĞİ 

Yaz ve kış aylarının bir vazgeçilmezidir parkeler. Kışın soğuk geçirmez yazında sıcak geçirmezdir. Fakat bir sorun var, biz bunları yeterince temizliyor muyuz? Hayır! Temizlesek dahi yeterince temizleyemiyoruz. Parkelerin aralarına mikrobakteriyel hücreler girer ve parkelerin diplerini çürüterek parkenin eskimesine ve çürümesine neden olur. Böylece kışın yağmurda evinize su bile girebilir ve yalıtım sistemini kaybeder, parkelerinizi onca paraya değiştirmeniz gerekir.
Hiç üzülmeye gerek yok! 
Uygun fiyata ve güvenilir temizlik kadrosuyla İzmir Egem temizlik parkelerinizi dış bucak temizler ve sizi parke değiştirmekten kurtarır. Hemen şimdi size parkelerinizi İzmir Egem temizliğe dış bucak temizletmek istiyorsanız alttaki numaralardan birini arayarak İzmir Egem Temizlik’ten parke temizliği hakkında bilgiler alabilirsiniz. Web sitemizde İzmir’deki en iyi temizlik firmaları, İzmir’deki en iyi parke temizlik firmaları, İzmir’deki en iyi ev temizlik firmaları, İzmir’deki en iyi restaurant temizlik firmaları, İzmir’deki en iyi Zemin Parke Cila ve Cilalama temizlik firmaları hakkında bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz. Sağlıcakla kalın.
Aşağıdaki telefon numaralarını kullanarak Egem Temizlik’e kolayca ulaşabilirsiniz. Unutmayın daha iyi bir hizmet alabilmeniz için, önceden arayarak randevu almanız gerekmektedir. İzmirde Mermer Temizliği Cilalama Şirketi
İzmir EGEM TEMİZLİK
Telefon: 0232 362 01 00
Gsm: 0544 544 18 04
Antalya Halı Yıkama
0544 544 18 04 0532 513 10 99 0232 362 01 00