Archive

Archive for Haziran, 2015

İzmir Koltuk Yıkama

27 Haziran 2015 1 comment

izmir koltuk yıkama, koltuk temizliği, izmir temizlik firmaları ve şirketleri, koltuk temizleme hizmetleri | yerinde koltuk temizliği şirketleri

KOLTUK TEMİZLİĞİ İZMİR

İzmir Temizlik Hizmeti oluşumu olarak, yerinde ve hijyenik koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde Koltuk Temizliği için bize ulaşabilirsiniz. Koltuklarınızı yenilemeye gerek yok! Bize ulaşın ve hijyenik olarak koltuklarınızda rahat rahat oturun. Şirketimizin kullandığı ekipmanlar Avrupa ve Dünya standartlarına uygundur. Ekipman ve diğer tüm bilgiler için bizi arayın… 0232 362 01 00

İZMİR KOLTUK YIKAMA

İzmir’de bir koltuk yıkama merkezine mi ihtiyacınız var ? Yerinde koltuk yıkama hizmeti mi almak istiyorsunuz? Merkezi izmir olan firmamıza ulaşıp yerinde koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Koltuk yıkama ücretleri ve fiyat bilgisi için irtibat numaralarından bizlere ulaşıp gerekli bilgileri kısa sürede alabilirsiniz.

Temizlikci.Org Yerinde Koltuk Yıkama Servisi, Hijyenik Koltuk Temizliği

İzmir Koltuk Yıkama Servisi sayesinde sistemimiz üzerinden bizlere ulaşıp temizlik hizmeti almaya karar verdiğinizde yapmanız gereken bir kaç basit işlem bulanmaktadır. Sayfamızın ilgili bölümlerindek çağrı merkezi ofisimizi arayarak randevu almanız gerekmektedir. Fiyat ve diğer işlemler için bilgi aldıktan sonra adresinizi bizlere iletip, evinizde ya da ofisinizde bulunan koltukların temizliği için gün verirsiniz. Ekibimiz yanlarında getireceği tüm profesyonel ekipmanlar ile birlikte randevu esnasında belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte oraya vararak hızlı ve hijyenik bir şekilde temizlik işlemi uygular. Size de temiz koltuğunuzun keyfini sürmek kalır.

Koltuk Yıkama İzmir, Koltuk Temizliği Neden Önemlidir ?

Koltuklarınız sürekli kullanmanız gereken önemli ev eşyalarınızdan birisidir. Mutlaka belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekir. Peki siz en son koltuklarınızı ne zaman temizlettiniz ? Koltuklar profesyonel makine, ürün ve ekipmanlarla temizlendiğinde daha hijyenik olurlar. Kendi başınıza yaptığınız temizlikler yetersiz kalabilir. Gereken en hijyen sağlanmadığı taktirde sağlığınıza etki edecek olumsuzluklara neden olabilir. Bu yüzden belirli aralıklar ile koltuklarınız temizlenmelidir.

koltuk temizliği izmir firmalarıkoltuk temizliği izmirizmir koltuk yıkama

Hiç kuşkusuz ofis ve evlerinizde en çok vaktimizin geçtiği yerlerden birisi koltuklarımızdır. Bu sebep ile belirli zamanlarda mutlaka koltuklarınızı yıkama, temizleme işlemine tabii tutmak gerekir. Koltuk Yıkama çok ciddi bir iştir. Koltuk kumaşları evdeki diğer eşyalardan daha çok mikrop ve bakteri tutmaya elverişlidir. Nasıl ki giydiğimiz bir elbiseyi ikinci kez giymeden yıkıyorsak aynı şekilde kullandığımız koltukları belirli süre zarfı içerisinde yıkama gerekmektedir. izmir temizlik hizmetleri

Koltuk yıkama işlemini meslek edinmiş kurs vererek özel yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size kaliteli bir hizmet vermek için telefonunuzu beklemektedir. Bu işi yapan tecrübesiz firmalardan kaçının.

Koltuk Temizliği İçin Püf Noktaları İzmir

Koltuklar salonlarda bulunan ve sık bir şekilde kullandığımız materyaller arasındadır. Bu nedenle diğer eşyalara oranlara daha çok kir tutar. Eğer koltuk kılıfı gibi yıkanması kolay olan örtüler kullanıyorsanız işinizi biraz kolaylaştırabilir. Eğer yoksa koltuk ne şekilde temizlenir sorusuna cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kumaş Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır ?

Koltuk kılıfları çıkartılıp etiketlerinde belirtildiği gibi yıkama talimatlarına uygun bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kılıfları makineye atarken dikkat edilecek en önemli husus çıtçıt ve fermuarların kapalı olması gerekmektedir. Eğer makineye atma gibi bir lüksünüz yoksa, kılıfları elde yıkayacaksanız öncelikle deterjan ve kullanılan temizlik maddesinin suda iyice bekletilmesi gerekmektedir ve koltuk kılıfını çitilemeden yıkamadan gerekmektedir. Ilık suya beyaz bir kalıp sabun veya diğer temizlik malzemenizi koyarak havlu yardımıyla kumaş kaplı kanepelerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Koltuklarınızda leke çıkarmak için limon kolonyası, çiğ lahana ve yağsız saç spreyini kullanarak ta lekeleri çıkarabileceğinizi unutmayın. Yine de tüm bunlarla uğraşmak istemezsiniz, şirketimize ulaşınız.

Deri Koltuk Temizliği ve Kadife Koltuk Temizleme İşlemi

Deri koltuklarınızda aseton içeren ürünler kullanmak yerine koltuk bakım ürünleri kullanmak daha iyidir. Şayet özel bir koltuk temizlik ürününüz yoksa kumaş koltuk kılıfını temizlediğimiz gibi, arap sabunu ve ılık su karışımıyla elde ettiğimiz karışım ile deri ve kadife koltuklarınızı temizleyebilirsiniz veya bir kapak keten tohumu ile bir kapak beyaz sirke karışımıyla deri koltuklar silinebilir. Bu koltukların hijyeninden çok parlaklığını geri kazandırır. Amonyak katılmış su buharına kadife döşemeli koltuk kumaşınıza tutup nemlendirebilirsiniz. Ardından kumaşa zarar vermeyecek yumuşak bir fırça yardımıyla fırçalayabilirsiniz.

İzmir Koltuk Yıkama Şirketi olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Yaptığımız iş ve işlemlerin sonucunda ev ve ofislerinizdeki gerekli hijyeni sağlayarak, çalışanlarınıza ve aile fertlerine daha sağlıklı bir yaşam oluşturma fırsatı sağlıyoruz. Firmamız her türlü iklim koşullarında dahi hizmet vermektedir. Havaların soğuk ve sıcak olması şorun teşkil etmez. Mevsimsel yıkama sistemlerimizle her tür koşulda, en soğuk ve sıcak havalarda kısa süre içerisinde koltuklarınızı hazır hale getirmekteyiz.

Koltuk yıkama, Koltuk Temizlik İzmir, Tüm ilçe ve semtlerde hızlı koltuk temizliği servisi

Koltuk yıkama, Koltuk Temizlik İzmir, Tüm ilçe ve semtlerde hızlı koltuk temizliği servisi, yerinde koltuk yıkama hizmetleri

Her lekeyi kumaşın dokusuna zarar vermeden çıkarabilme hiç bir şekilde mümkün değildir.  Müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için gereklidir. Yaşam alanlarınızdaki koltuklara zarar vermeden lekeyi çıkarabilmek için ne gerekiyorsa yapılacağına dair garanti veriyoruz. Bir çok insan koltukların kumaşını göz önünde bulundurmadan elinde bulunan ürünlerle temizlemeye çalışmaktadır. Bu temizlik kesinlikle sağlıklı bir temizleme şekli değildir. Koltuk Yıkama sistemi ciddi bir konudur. Çocuklarınız ve sizin sağlığınız için profesyonel bir temizlik şirketiyle çalışmanızı öneririz. Destek almak üzere bize ulaşın.

Aliağa Temizlik Şirketleri

25 Haziran 2015 1 comment

İZMİR ALİAĞA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, Aliağa Temizlik Hizmetleri Sunan Firmalar, Aliağa Temizlikçi | İzmir Aliağa Temizlik Hizmetleri | Temizleme Firması ve Şirketi

Kaliteli temizliğin doğru adresi İzmir’in genelinde ve Aliağa’da hız kesmeden temizlik faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aliağa ilçesinde bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz ? Hemen bize 0232 362 01 00 numaralı çağrı merkezimizden ulaşın, beklediğiniz temizlik ihtiyacınızı anında giderin. Uzun zamandır temizleme faaliyetleri yürüttüğümüz şirketimize bir telefon kadar uzaktasınız. Temizlikci.Org olarak İzmir merkezli temizlik şirketiyiz. Bünyemizde bulunan personelleri özenle seçmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Aliağa Temizlik Şirketleri

Doğru temizlik şirketi ile çalışmanız durumunda mutlaka istediğiniz sonuçları alırsınız. Maalesef piyasada temizlik şirketiyiz diyerek iş yapanlar mevcuttur. Bu şahıslara dikkat etmelisiniz. İyi bir temizlik şirketi mesleğin gerektirdiği tüm vasıfları göz önünde bulundurur. Şirketimiz tüm gerekli bilgi ve beceriye sahiptir. Tüm evraklarımız ve yasal yükümlüklerimiz mevcut olup, çalışanlarımızın profesyonelliğini  ve becerisini sürekli kontrol altında tutmaktayız. İzmir merkezli Aliağa’ya hizmet veren bir şirket aramakta iseniz bizlere ulaşın, herhangi bir soru ve problemleri bizlere anında iletebilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Temizlik içinize sinsin; hijyenik temizleme için bize ulaşın!

Aliağa İzmir Merkezinde, Aliağa’da tüm semt ve mahallelerde acil temizlik hizmeti almak için, bizlere 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimizden ulaşın!

Eski çalıştığınız ve sonuç alamadığınız tüm temizlik şirketlerini unutun! Temizlik faaliyetlerinde yeni bir bakış açısı getiren interaktif Temizlikçi sistemimize bir telefon kadar uzaksınız, hemen bizi arayın, randevu alın… izmir temizlik şirketleri | aliağa temizlik şirketleri

Aliağa’da hızlı, pratik ve hijyenik bir şekilde eviniz, işyerleriniz itina ile temizlenir. Şirketimiz hedef olarak müşteri memnuniyeti ve hijyenliği temel esas alarak büyüme yolunda devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile yoluna devam etmekte olan şirketimiz; şu anda İzmir’in en gözde temizlik firmaları arasında yer almaktadır. Müşterinin şikayetleri, dilekleri, talepleri doğrultusunda daha kaliteli bir hizmet sistemine geçmiştir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

Temizlik ürünleri olarak, piyasada marka yapmış ve kaliteli ürünlerle temizlik hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız ekipmanlarımız Avrupa ve Dünya standartlarına uygun olup hiç bir şekilde temizletmek istediğiniz mekan ya da ürünün fiziksel olarak zarar görmesine neden olmaz.

aliağa izmir temizlik şirketleri Güler yüzlü, çalışkan, profesyonel personellerimizle Aliağa bölgesine kaliteli, hijyenik bir şekilde Ev içi, Ofis içi mekanlarınız çok iyi bir şekilde temizlenip, sizlere teslim edilmektedir. Aliağa Ev Temizlik Şirketi mi arıyorsunuz ? Bizlere 0232 362 01 00 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Firmamıza ulaşıp, temizlik yapılacak alan için tespit raporu talep edebilirsiniz, Bu raporlara göre, balkon, wc, banyo, odalar ev ya da ofisiniz tüm bölümlerini hijyenik bir şekilde temizletebilirsiniz. Bugüne kadar temizlemiş olduğumuz tüm mekanların kaliteli ve hijyen temizliğine ispaten referanslarımıza göz atabilirsiniz.

İzmir  Aliağa Fabrika Temizliği

Temizlik şirketimiz, sanayii üretim ve fabrikaların temizliği konusunda Türkiye’de uzman ve deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran temizlik şirketidir. Endüstriyel Temizlik, atölyeleriniz de, depolarınızda ve fabrikalarınızda çalışanlarınızın daha verimli ve düzenli iş yapabilmesi için gereken bir işlemdir. Temizlik faaliyetleri, fabrikaya mali açıdan biraz masraf çıksa da yapılan analizlere göre çalışana yüzde 10-15 arasında bir verimlilik kazandırmaktadır. Şirketiniz ve mekanınızın sadece görünen kısımlarını temizlemeyip, daha derinlikli dezenfekte işlemi uygulamaktayız.

Endüstriyel Temizlik Şirketi İzmir Aliağa

Endüstriyel temizlikte en fazla dikkat ettiğimiz temel unsurlardan birisi de fabrika, atölye, ve iş yerlerinizde yani kısaca üretim yaptığınız hiç bir malzemeye zarar vermeden temizlik uygulanmaktadır. Özellikle sağlık, gıda gibi önem arz eden kuruluşlarda, dezenfekte alan isteyen sektörlerde, bölümlerde gereken kaliteli hijyeni profesyonel kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

izmir-endustriyel-temizlik-aliagaizmir-ev-temizligiizmir-aliaga-temizlik-sirketleriEtiketler: izmir ev temizliği şirketi, Aliağa temizlik hizmetleri, Aliağa izmir temizleme firması, fabrika ve endüstriyel temizlik hizmeti, izmir temizlik

Atatürk, B.Hayrettin Paşa, Bahçedere, Bozköy , Çakmaklı, Çaltılıdere , Çıtak, Çoraklar, Fatih Mahallesi, Güzelhisar, Hacıömerli, Horozgediği, Kalabak, Kapukaya, Karaköy, Karakuzu, Kazım Dirik, Kurtuluş, Kültür, Mimar Sinan, Samurlu, Siteler, Şehitkemal, Uzunhasanlar ,Yalı, Yeni, Yenişakran, Yukarı Şehitkemal, Yüksekköy mahalleleri ve Aliağa ve Tüm İzmir’de hizmetinizdeyiz!

Antalya Halı Yıkama
0544 544 18 04 0532 513 10 99 0232 362 01 00